Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Apartament 180m2, Warszawa - Art and Architecture

Apartament 180m2, Warszawa

About This Project

Elegancja, klasyka i luksus – tak reprezentuje się projekt apartamentu na Powiślu.

Ostateczny kształt kosztownego wyposażenia to wynik współpracy Projektantki z właścicielem mieszkania. Ściany miały mieć nacięcia w formie liniowych wgłębień, bio-kominek oraz niezliczoną liczbę świateł. Meble tapicerowane w neutralnych barwach oraz szykowne stoliki to tylko cześć asortymentu, która została specjalnie zaprojektowana dla indywidualnych potrzeb właściciela. Salon to tylko przedsmak pozostałych pomieszczeń. Spore wrażenie robią łazienki oraz sypialnie.

W jednej z sypialni dekoracje na ścianach to tapicerowane skórą płaszczyzny a dekoracje okienne to sięgające od podłogi po sufit miękkie tkaniny przyjemnie rozpraszające światło.

Salon kąpielowy to idealne miejsce do pławienia się w luksusie. Tafle szlachetnych kamieni na ścianach spinają dwa wytworne portale. Leżąc w wannie można podziwiać projekt plafoniery zamocowanej pod sufitem.

Inwestor prywatny

Koszt inwestycji

1 620 000 zł.

Category
Apartamenty