Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Dokumentacja wykonawcza - Art and Architecture

Dokumentacja wykonawcza

Współczesna technologia budowlana pozwala nam na dowolne zaaranżowanie przestrzeni. Poszczególne pomieszczenia użytkowe, takie jak kuchnia czy łazienka, a także nasze sypialnie czy salon mogą znajdować się dokładnie tam, gdzie sobie wymarzymy. Bardzo ważne jest jednak sporządzanie odpowiedniej dokumentacji wykonawczej, dla każdej ekipy budowlanej, która odwiedzi nasze mieszkanie podczas jego wykańczania.

Przygotowanie dokumentacji technicznej odbywa się etapami i stanowi komplet rysunków pozwalających na realizację założeń projektu. Opracowana dokumentacja dedykowana jest dla poszczególnych wykonawców oraz branż.

Dokumentacja jest przygotowana na podstawie projektu, który wcześniej został zaprezentowany inwestorowi w formie wizualizacji i zyskał jego akceptację. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej od wielu lat. Dlatego też nasi architekci nie będą mieli najmniejszych problemów ze stworzeniem dokumentacji zgodnej ze sztuką zawodową, która będzie czytelna dla każdego, kto zajmuje się realizacją projektu.

Komplet rysunków technicznych każdego projektu to:

  • rysunki wykazy ścian do wyburzenia,
  • zakres nowych przegród do wybudowania,
  • wyznaczenie nowych miejsc dla grzejników oraz innych systemów grzewczych,
  • wytyczne dotyczące nowych instalacji elektrycznych, hydraulicznych,
  • projekty oświetlenia,
  • projekt układu sufitów podwieszanych, posadzek,
  • projekty mebli.