Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Firma - Art and Architecture

FIRMA, ZESPÓŁ, PRACA

Trzon pracowni to pasjonaci i wykwalifikowani architekci

z wieloletnim doświadczeniem.

FIRMA

Art and Architecture – to autorska pracownia Agnieszki Kuza, która specjalizuje się w architekturze wnętrz i wzornictwie. Trzon pracowni to pasjonaci i wykwalifikowani architekci z wieloletnim doświadczeniem.

Partnerska współpraca zespołu stworzyła przestrzeń, w której każdego dnia ścierają się poglądy, wiedza, fascynacje i wyobraźnia.

Od 7 sierpnia 2014 roku jesteśmy partnerami programu Rzetelna Firma.

Od 2014 roku biuro rozpoczęło prace nad koncepcjami projektów domów jednorodzinnych o zróżnicowanej bryle i kubaturze.

ZESPÓŁ

Jesteśmy dynamicznym i kreatywnym zespołem posiadającym w swym dorobku wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania.

Dbamy o wizerunek naszej firmy kierując się przekonaniem że jesteśmy tym co tworzymy, dlatego wszystkie nasze projekty są opracowane profesjonalnie, rozlegle i gruntownie.

Kształt każdego dzieła to komplikacja wiedzy, wrażliwości oraz talentu z całego zespołu, a jakość naszych realizacji jest wynikiem długotrwałej współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami wielu branż.

Poprzez szczegółową analizę potrzeb każdego Inwestora potrafimy połączyć jego styl życia, pasje, z realnymi  możliwościami.

Tworzymy w ten sposób przestrzenie indywidualnie dopasowane i niepowtarzalne jednoczenie dbając o ich kompleksową realizację.

Gwarantujemy przygotowanie projektu na wysokim poziomie estetycznym.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu całego zespołu pracowni, pragniemy pozostać zaufanym i sprawdzonym partnerem dla każdego naszego klienta.

PRACA

Osoby zainteresowane pracą rosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego droga e-mailowa na adres

kontakt@artandarchitecture.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:  „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 2997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.