Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Koncepcja - Art and Architecture

Koncepcja

Koncepcja jest usługą, w ramach której powstaje projekt rozkładu pomieszczeń, przestrzeni i funkcji w mieszkaniu.

Podstawą każdej udanej aranżacji jest dobrze zaplanowany układ wnętrza, który wydobywa walory przestrzeni zanim jeszcze pojawią się w niej elementy wykończenia (oświetlenie, meble, tkaniny, itp.) Zaskakujące jest jak duże możliwości zmian drzemią w zaoferowanym przez dewelopera lub zastanym układzie mieszkania.

Kluczowymi aspektami podczas opracowywania koncepcji są dla nas pomysł i wyobraźnia klienta. Wykorzystujemy swoje doświadczenie w planowaniu układu wnętrza, tak aby wydobyć z niego maksimum po dołożeniu kolejnych elementów wyposażenia, jak oświetlenie, meble czy tkaniny. Łącząc ze sobą nasze doświadczenie projektowe z indywidualnym pomysłem, który w przypadku każdego klienta jest inny, jesteśmy w stanie uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Na początku dyskutujemy z Państwem funkcjonalność wszystkich pomieszczeń i ich poszczególnych obszarów. Na tej podstawie dobieramy do nich odpowiednie kształty i proporcje elementów wyposażenia, tak aby całość stworzyła atrakcyjną wizualnie całość.

Zakres usługi dotyczy projektu układu ścian, a także wskazania głównych rozwiązań budowlanych i wykończeniowych, które byłby najlepsze dla Państwa mieszkania. Przygotowujemy dla Państwa kilka różnych propozycji układu, a to wy później dobieracie kolorystykę, rodzaj mebli i pozostałe elementy wykończeniowe. Na podstawie konsultacji stworzony zostaje rzut budowlany z wymiarami ścian i uwzględniający pozostałe elementy wyposażenia mieszkania.