Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Projektowanie i wyposażenie salonów optycznych - Warszawa - pracownia projektowa Art&Architecture - Art and Architecture

Salon Optyczny 140 m2, Legionowo

About This Project

Zapewniamy wysokiej jakości projekty i wyposażenie salonów optycznych, o czym można się przekonać przekraczając
próg nowej odsłony Salonu Optycznego – od razu otacza nas w nim aura podniosłości.

Firma Wysocki, dla której został stworzony projekt, jest firmą rodzinną, która od pokoleń zajmuje się optyką okularową. Szukając słowa klucz – które opisałoby założenia i stylistykę projektu – to klasyczna elegancja.

Podczas prac projektowych nie można było zapomnieć o tradycji, kulturze, o randze miejsca.

Bohaterem numer jeden wśród zastosowanych materiałów są regały na oprawy okularowe.

Wszystkie zabudowy meblowe zostały wykonane z mdf’u lakierowanego na wysoki połysk. Każda połka jest oświetlona. Listwy sufitowe i przypodłogowe to jedyne z niewielu modułów nawiązujące do klasycznej stylistyki. Pozostałe elementy meblowe zastosowane we wnętrzu to efektowna prostota form.

Założenia były klarowne: otwarta przestrzeń z zaakcentowanymi miejscami do obsługi klientów, dużo światła, kolorystyka spójna, ciepła, przyjemna, nowoczesne rozwiązania z nutą ciepłych klasycznych detali. Projekty i wyposażenie salonów optycznych to nasza specjalność.

Inwestor

Firma rodzinna.

Koszt inwestycji

700 000 zł.

Category
Komercyjne