Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Projekt - Art and Architecture

Projekt

Usługę dedykujemy wszystkim z Państwa, którzy chcą zaufać wiedzy i doświadczeniu naszej Pracowni, a także wszystkich podwykonawców, którzy współpracują z Art. And Architecture na etapie realizacji założeń projektu. Wykonywaliśmy tego typu opracowania dla apartamentów, domów jednorodzinnych, lokali użytkowych, biur czy salonów kosmetycznych. Doskonale poradzimy sobie z każdym rodzajem przestrzeni.

Opracowany przez nas projekt będzie stanowił jeden z najważniejszych dokumentów dla wszystkich ekip wykończeniowych. Opracowany przez nas projekt zawiera wszystkie szczegóły koncepcyjne i wykonawcze, zarówno dla całej nieruchomości, jak i tez poszczególnych pomieszczeń, które się w niej znajdują.

Przystępując do pracy nad opracowywaniem projektu, uwzględniamy potrzebę przebudowy podstawowego układu ścian, tak aby poszczególne pomieszczenia tworzyły zgraną całość. Przestrzeń musi być dopasowana do Państwa potrzeb i preferencji. Dotyczy to również doboru odpowiednich materiałów i elementów wykończenia, które nie tylko będą definiować charakter poszczególnych pomieszczeń, lecz także doskonale komponować się w sensowną stylistycznie całość.

Prace projektowe prowadzimy w etapach, każdy z nich składa się na efekt finalny, jakim jest wnętrze w pełni przemyślane, a także dostosowane do trybu życia i potrzeb klienta. W każdej realizacji bazujemy na wyobraźni i zmyśle estetycznym naszego zespołu, nierzadko podpierając się zdobytym wcześniej doświadczeniem.

Jednak to co nas przede wszystkim cechuje to indywidualne podejście do każdej realizacji. Staramy się aby finalnie wnętrze było niepowtarzalne i przeznaczone dla Państwa.