Projekty na odległość

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, którzy z rożnych powodów nie mogą uczestniczyć w spotkaniach w naszej pracowni oferujemy usługę tzw. „projekt na odległość”

Charakterystyką takiej usługi jest gwarancja przygotowania projektu na wysokim poziomie estetycznym i technicznym. Jedyną różnicą w stosunku do zlecenia realizowanego lokalnie jest sposób komunikacji z Inwestorami.

 

Bezpośredni kontakt zastępują telefony i e-maile. Finalna dokumentacja wysyłana jest pocztą lub kurierem zależnie od Państwa preferencji. Projekt każdorazowo jest oddawany w formie eleganckiego pudełka.

 

Nasza współpracy na odległość skierowana jest do Klientów, którzy:

  • posiadają nieruchomość w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie oraz oczekują przygotowania planu jej zagospodarowania i aranżacji bez konieczności osobistych spotkań,
  • posiadają nieruchomość na terenie Warszawy i okolic, ale sami pozostają poza granicami kraju i nie mogą uczestniczyć w spotkaniach w naszej pracowni a potrzebują przygotowania kompleksowego projektu wnętrz lub kompleksowej obsługi włącznie z jego realizacją objętą nadzorem autorskim.

 

Mamy doświadczenie w realizacjach tego typu usług prac wraz ze wsparciem realizacyjnym. Można nam zaufać.