Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/skyfreshmedia/domains/artandarchitecture.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525 Specyfikacja - Art and Architecture

Specyfikacja

Nieodzowną częścią każdego projektu jest specyfikacja materiałów budowlanych i wykończeniowych, których użycie rekomendujemy na poszczególnych etapach. Zależy nam przede wszystkim na tym aby zastosowane w wykańczaniu i aranżacji wnętrza materiały, a także elementy wyposażenia stanowiły połączenie wysokiej jakości wykonania, odpowiednio dobranej kolorystyki, faktury materiałów i wzorów, które na nich się znajdują.

Przywiązujemy również wagę do tego, aby zaproponowane przez nas materiały były dopasowane do budżetu inwestora. Funkcjonując w branży od wielu lat doskonale znamy materiały stosowane w budownictwie i bez problemu potrafimy znaleźć do wielu droższych rozwiązań, tanie, aczkolwiek równie funkcjonalne zamienniki.

Przygotowana przez nas specyfikacja jest kompletna. Wskazuje na materiały, z których zbudowana będzie podłoga w poszczególnych pomieszczeniach, a także na kolorystykę ścian oraz dobranych tkanin i tapet. Dodatkowo, specyfikacja zawiera także kompletną listę elementów wyposażenia, takich jak oświetlenie, armatura, ceramika, szafy, komody, krzesła, sofy, stoły itd.

Dla każdego materiału czy elementu wyposażenia oddano do dyspozycji osobną kartę w projekcie, na których wyznaczane są wszystkie elementy wchodzące w skład pełnego projektu wnętrz.